''खबर सनसनी डट कम'' मा यहाँ हरु लाई हार्दिक स्वागत गर्दछौ , कृपया प्रतिक्रिया दिन नभुल्नु होला , फेसबुक पेज मा लाइक गरि हरेक समाचार तथा गतिबिधि हरु आफ्नो प्रोफाइल मा पाउन सक्नु हुने छ साथ साथैविज्ञापन तथा अन्यको लागि सम्पर्क ठेगानाःkhabarsansani@gmail.com.मा सम्पर्क राख्नु होला

प्रेमी प्रेमिकाको यौनाङ्ग टाढैबाट छुन मिल्ने प्रविधि आयो (भिडियोसहित)

भिडीयो हेर्न को लागि माथि को बक्स मा क्लिक गर्नु होस्

के तपाईं आफ्ना प्रेमी प्रेमिकादेखि टाढा हुनु भएको छ ? यहाँ यस्तो प्रविधिको चर्चा हुँदैछ जसको मदतले तपाईं जहाँ जतिसुकै टाढा भए पनि आफ्नो प्रेमी प्रेमिकाका गोप्य अंगहरु प्रेमपूर्वक स्पर्श गर्न सक्नु हुन्छ ।

सुन्दा अपत्यारिलो लागे पनि तपाईं टाढै बसेर अब आफ्ना प्रेमी या प्रेमिकासँग सहवासको आनन्द उठाउन सक्नु हुन्छ । कन्डोम निर्माण गर्ने कम्पनी ड्यूरेक्‍सले यस्तो अन्तरवस्त्रको निर्माण गरेको छ कि जसमा जोडिएको सेन्सरले महिला र पुरुषको गोप्य अंगहरुमा प्रेमीको स्पर्शको अनुभूति र उत्‍तेजना पैदा गर्नेछन् ।
khabarsansani.com - Copy (2)
फन्डवि‍यर्स नाम दिइएको यस्तो प्रविधि जोडिएको वस्त्रलाई तपाईका प्रेमी या प्रेमिकाले स्मार्टफोनको माध्यमबाट चाहेको समयमा छुन र नियन्त्रण गर्न सक्नेछन् । सायद अब हामी पनि यो प्रविधिको प्रयोग गर्नेछौ छिट्टै :

भिडियो को लागि तल को बक्स मा डबल क्लिक गर्नु होस्

Related posts:

वेश्याको अनौठो तालिका : ५ पटक सेक्स, १५ मिनेट ब्रेक
लिङ्ग नाप्ने कस्तो जागिर
एक अमेरिकी महिलाले आफ्नो नितम्ब विश्वका अरु महिलाको भन्दा ठूलो भएको दाबी गरेकी छिन् ।
एक युवती ले आफ्नो योनी बाट १४ किलो जुरुक्कै उठाएर देखाई दिए पछी - भिडियो सहित
एक जोडीलाई सेक्स गर्ने कला सिकाएको एक घण्टाको १ सय ५० पाउन्ड
५५ हजार पुरुषसँग सेक्स गर्ने जुम्ल्याहाको डकुमेन्ट्री बनाउने रहर
के सुन्नु परेको अचम्म एउटै घरमा पति र प्रेमी संग सेक्स गर्ने महिला
माइकल ज्याक्सनको आत्मा फर्कियो
तथ्यांक बताउँछ : खुसी पाउन पैसा चाहिँदैन
वजन घटाउन दिनभर सम्भोग, आँखा फुत्तै बाहिर (फोटो फिचरसहित)
बढि बाँच्न चाहनुहुन्छ ? मज्जाले रुनुहोस्
बुढापाकालाई हाइसन्चो, वेश्याहरुको घरदैलो सेवा

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Q''खबर सनसनी डट कम'' मा यहाँ हरु लाई हार्दिक स्वागत गर्दछौ , कृपया प्रतिक्रिया दिन नभुल्नु होला , फेसबुक पेज मा लाइक गरि हरेक समाचार तथा गतिबिधि हरु आफ्नो प्रोफाइल मा पाउन सक्नु हुने छ साथ साथैविज्ञापन तथा अन्यको लागि सम्पर्क ठेगानाःkhabarsansani@gmail.com. मा सम्पर्क राख्नु होला